Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inwestycja budowy ronda w połowie została sfinansowana ze środków z programu Funduszu Dróg Samorządowych fot. Damian Stawski

Było oficjalne przecięcie wstęgi, była też minuta ciszy dla tych, którzy na skrzyżowaniu obwodnicy Mogilna z ul. Niezłomnych stracili życie.

20 maja dokonano oficjalnego otwarcia ronda wybudowanego na skrzyżowaniu obwodnicy Mogilna z ul. Niezłomnych. Inwestycję w wyniku postępowania przetargowego za kwotę 1.106.685,74 zł brutto wykonywało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog sp. z o.o. z Inowrocławia. Rondo sfinansowane było w połowie ze środków rządowych z Funduszu Dróg Samorządowych, pozostałymi kosztami powiat podzielił się pół na pół z gminą Mogilno.

Jak mówił starosta Bartosz Nowacki, walka o budowę tego ronda trwała 7 lat.

- Mam nadzieję, że ten piękny obiekt inżynieryjny będzie służył wszystkim naszym mieszkańcom i przede wszystkim poprawi bezpieczeństwo na drogach powiatu mogileńskiego - mówił starosta Bartosz Nowacki.

- Ta inwestycja jest takim dowodem, że warto wspólnie działać dla dobra mieszkańców naszej gminy, powiatu mogileńskiego, województwa kujawsko-pomorskiego - mówił z kolei burmistrz Leszek Duszyński.

Damian Stawski, 20 V 2020

 

Kalendarz w Pałukach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.