Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W okolicznościowym programie artystycznym z okazji 25 - lecia kapłaństwa proboszcza ostrowskiej parafii ks. Witolda Zielińskiego wystąpili uczniowie i absolwenci Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku fot. Marek Matusiak

14 czerwca w kościele pw. NSPJ w Ostrowie (gm. Strzelno) proboszcz miejscowej parafii obchodził 25-lecie kapłaństwa.

W związku z obchodzonym w czerwcu przez ks. Witolda Zielińskiego jubileuszem 25-lecia kapłaństwa o jego wyjątkowym święcie pamiętała społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku (gm. Orchowo), która na mszę św. przybyła z bukietem kwiatów i upominkiem oraz przygotowanym programem artystycznym. Nie zabrakło też delegacji OSP z Bielska oraz mieszkańców. Wszyscy dziękowali księdzu za głoszenie Słowa Bożego, dobroć i życzliwość, jaką obdarza parafian. Życzyli księdzu wszelkiej pomyślności i dalszej owocnej posługi, jak najdłużej w ostrowskiej parafii. Podczas eucharystii uczniowie i absolwenci szkoły z Bielska zaprezentowali program artystyczny przepełniony pieśniami i poezją. O szczególną oprawę eucharystii zadbali ministranci i lektorzy parafii.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 16 VI 2020

 

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.