Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Niebieskie Serducho podczas działań animacyjnych, prowadzonych przez Arkadiusza Renka   fot. Marek Holak

W ramach III Rodzinnych Wakacyjnych Spotkań organizowanych przez Stowarzyszenie Niebiesko Serducho dla dzieci autystycznych i ich rodzin, w minionym tygodniu zorganizowano cztery warsztaty na terenie Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku.

Warsztaty plastyczne prowadziła Katarzyna Holak, a dzieci wykonywały anioły i drzewka szczęścia. Podczas warsztatów kulinarnych, prowadzonych przez Marzenę Polak, dzieci uczyły się przygotować pizzę. O atrakcje warsztatów animacyjnych zadbał Arkadiusz Renk, ucząc dzieci kroków i figur tanecznych. Na koniec wszyscy piekli kiełbaski w ognisku.

Teraz pierwsza tura zdjęć. W kolejnej turze przedstawimy zdjęcia z zajęć nauki wykonywania fotografii selfie oraz wręczenia upominków dla dzieci.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Damian Stawski, 19 VII 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.