Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Okolicznościowy tort trzeba było koniecznie uwiecznić na zdjęciach   fot. Marek Holak

Jako, że wybuch pandemii koronawirusa nie pozwolił zorganizować w maju jubileuszowych uroczystości, odbyły się one we wtorek 22 września w Restauracji Boss w Mogilnie.

50 lat temu w maju 1970 roku z inicjatywą powstania Klubu Seniora w Mogilnie wyszli członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów na walnym zgromadzeniu. Wybrali komisję kulturalno-oświatową w składzie: Antoni Nowicki - przewodniczący, Stefania Fajfer - członek i Gabriela Biskupińska - członek. Na przestrzeni tych 50 lat opiekunami klubu z ramienia Domu Kultury byli Anna Barczak, Krzysztof Twarużek i Grażyna Lewandowska.

Jako, że wybuch pandemii koronawirusa nie pozwolił zorganizować w maju jubileuszowych uroczystości, odbyły się one we wtorek 22 września w Restauracji Boss w Mogilnie. Uroczystość prowadziła opiekunka mogileńskich seniorów Grażyna Lewandowska. Przedstawiła historię Klubu Seniora. Kilka zdań powiedziała także przewodnicząca Klubu Seniora Zdzisława Głowacka.

W trakcie wieczoru, podziękowania złożono na ręce najstarszych stażem członków Klubu. Z życzeniami i prezentami dla seniorów, w spotkaniu uczestniczyli także: starosta mogileński Bartosz Nowacki, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Molenda i burmistrz Leszek Duszyński.

Potem przyszedł czas na jubileuszowy tort.

W części artystycznej wystąpił Chór Złota Jesień, działający na Osiedu nr 2 w Mogilnie, a do zabawy i tańca seniorom przygrywał Mariusz Perła Perlicki.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marek Holak, 23 IX 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.