Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Seniorów na tanecznej imprezie odwiedziła zabawna Party Girl, w tej roli członkini jeziorańskiego klubu seniora Teresa Kubacka fot. Paweł Lachowicz

26 września w jesiennie udekorowanej sali Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich na biesiadzie spotkali się seniorzy z jeziorańskiego klubu oraz zespołu śpiewaczego Radość.

Była to już 14. impreza z cyklu Schyłek lata. Sobotnie spotkanie było przede wszystkim wspólnym biesiadowaniem przy muzyce. W wszystkich zgromadzonych przywitała Janina Broniszewska z zarządu koła zapraszając do wspólnej zabawy. Imprezę rozpoczęto odśpiewaniem hymnu seniorów Kochajmy się, dopóki czas nam sprzyja i wypiciem na zdrowie lampki czerwonego wina. Na sobotniej imprezie bawiło się blisko 40 seniorów z jeziorańskiego koła. Stoły uginały się pod ciężarem smakowitych potraw i wypieków, które zagwarantowała rodzima Restauracja Jezioranka z Proszysk. Również pracownice tej restauracji dbały o to, by na stolach niczego nie brakowało. Aby krew krążyła nieco szybciej seniorzy popijali nalewki oraz czerwone wino. Tradycja stało się, że podczas imprez jeziorańskich seniorów odwiedza wesoła, kolorowa postać, w którą przebiera się członkini koła Teresa Kubacka. Tym razem jako Party Girl, czyli Imprezowa Dziewczyna najpierw wyrecytowała zabawny wiersz o seniorach, po czym zaprosiła do wspólnych tańców. Doskonała impreza przy muzyce serwowanej przez opiekuna seniorów z ramienia jeziorańskiego domu kultury Patryka Gospodarczyka trwała do późnych godzin wieczornych, a wspólna impreza jeziorańskich i orchowskich seniorów pokazała, że życie seniora wcale nie musi być nudne.
Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 28 IX 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.