Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Scenariusz przedstawienia ułożony został na motywach znanego telewizyjnego teleturnieju i przybrał formułę Jeden z Dziewięciu fot. Magdalena Lachowicz

11 października pod hasłem Totus Tuus obchodzony był XX Dzień Papieski.

W uroczyste obchody tego dnia włączyła się parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ostrowie (gm. Strzelno) oraz uczniowie i nauczyciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku (gm. Orchowo). W tym roku obchody miały szczególny wydźwięk, ponieważ, wplotły się w obchody 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.
Podczas uroczystej mszy św. celebrowanej przez proboszcza ostrowskiej parafii ks. Witolda Zielińskiego uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny nawiązujący do hasła tegorocznego Dnia Papieskiego. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz w e-Pałukach w czwartek, 15 października. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 12 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.