Scenariusz przedstawienia ułożony został na motywach znanego telewizyjnego teleturnieju i przybrał formułę Jeden z Dziewięciu fot. Magdalena Lachowicz

11 października pod hasłem Totus Tuus obchodzony był XX Dzień Papieski.

W uroczyste obchody tego dnia włączyła się parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ostrowie (gm. Strzelno) oraz uczniowie i nauczyciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku (gm. Orchowo). W tym roku obchody miały szczególny wydźwięk, ponieważ, wplotły się w obchody 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.
Podczas uroczystej mszy św. celebrowanej przez proboszcza ostrowskiej parafii ks. Witolda Zielińskiego uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny nawiązujący do hasła tegorocznego Dnia Papieskiego. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz w e-Pałukach w czwartek, 15 października. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 12 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.