Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas okolicznościowej eucharystii pieśni patriotyczne zaprezentowała Magdalena Wierzbińska fot. Marek Matusiak

W uroczyste obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości włączyła się parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ostrowie (gm. Strzelno).

Podczas mszy św., celebrowanej przez proboszcza parafii ks. Witolda Zielińskiego obecni w kościele parafianie, jak i ci oglądający transmisję mszy św. na profilu facebook’owym parafii, modlili się za ofiary I wojny światowej oraz wszystkich poległych za ojczyznę oraz za pokój w naszym kraju i na świecie. Wszyscy wysłuchali też pieśni patriotycznych zaprezentowanych przez parafiankę Magdalenę Wierzbińską, uczennicę Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku (gm. Orchowo). Całości dopełniała przygotowana okolicznościowa scenografia świątyni.

Magdalena Lachowicz, 12 XI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.