Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Damian Stawski

2 lutego w auli Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach odbyła się uroczystość przekazania placówki do prowadzenia Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Szkoła pod skrzydłami ministerstwa funkcjonuje już od 1 stycznia 2021 roku. Symboliczny klucz do szkoły sekretarz stanu w ministerstwie Annie Gembickiej wręczył starosta Bartosz Nowacki, który podczas swojego przemówienia uronił kilka łez i załamanym głosem mówił, że nie była to łatwa decyzja bo sam jest absolwentem tej szkoły i uczyli w niej jego dziadkowie. Decyzję jednak trzeba było podjąć ze względu na potrzebę dalszego rozwoju szkoły i w tym wkładu finansowego, a to właśnie ma zapewnić przejście pod ministerialne skrzydła.

W uroczystości przekazania placówki z zaproszonych gości brali udział także m.in. były minister Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, dyrektor Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej Wsi Robert Jakubik oraz posłanki Ewa Kozanecka i Iwona Kozłowska.

Tego dnia dyrektor ZS w Bielicach Paweł Kraśny dokonał także oficjalnego otwarcia po generalnym remoncie budynku warsztatów, który uległ pożarowi w maju zeszłego roku.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek 4 lutego.

Damian Stawski, 2 II 2021

Cembrit
Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.