Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W szkole

Od amerykańskiej koleżanki z Ashoki, Alety Margolis dostałem właśnie list trójki amerykańskich nauczycieli skierowany do prezydenta Bidena. Opublikował go kilka dni temu Washington Post. "Aby demokracja rozwijała się nadal w pełni, musimy przemyśleć sposób, w jaki kształcimy uczniów w naszym kraju" - piszą. Odczytałem ich głos także jako głos w dyskusji, jaka toczy się w Polsce na temat zmian w edukacji. Zamieszczamy go, zachęcając do zapoznania się z tym tekstem wszystkich nauczycieli i rodziców.

Mogileński Dom Kultury i Muzeum Ziemi Mogileńskiej proponują online akcje i konkursy: "Zimowy plac zabaw", wystawę "My tu gramy", "kącik historyczny", "Tik-Tokowe ferie", konkurs plastyczny "Nasze kulturalne podwórko" oraz pisanie opowiadania.

Od poniedziałku, 4 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. W tym roku ze względu na panującą pandemię będą one inne niż w latach poprzednich. Jedno się tylko nie zmienia, to, że Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich nadal będzie spędzał je wraz z najmłodszymi mieszkańcami.

Premiera teledysku odbyła się 11 grudnia na kanale youtub Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach.

W związku z eskalacją zakażeń wirusem SARS-Cov 2 wśród uczniów i nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Strzelnie do 2 listopada zawieszone zostały zajęcia w formie stacjonarnej dla grup oddziału przedszkolnego i klas Ia, Ib, II, IIIa, IIIb. Tym samym cała szkoła pracuje zdalnie.

W gminnym finale udział wzięło 16 uczniów z 4 szkół.

Szkoła Podstawowa im. A.A. Michelsona w Strzelnie wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 zarządzeniem dyrektora szkoły Mieczysławy Staśkowiak pracuje częściowo zdalnie.

Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński wyróżnił całoroczną pracę nauczycieli.

Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mogilnie, organu prowadzącego i dyrekcji szkoły jak na razie praca zdalna szkoły dotyczy tylko 9 października.

Ma to związek ze stwierdzeniem nowych zakażeń wśród uczniów i nauczycieli w placówce.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.