Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W szkole

Co prawda nie zaczęli, kiedy zakwitały pierwsze kasztany, tylko miesiąc poźniej - mimo to wszystko idzie według planu. Tegoroczni maurzyści mają już za sobą obowiązkowy egzamin z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym. W środę od godziny 9.00 będą mierzyć się z angielskim.

Burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński zapowiedział, że do czasu rozpoczęcia nowego roku szkolnego zostaną wyremontowane schody w Szkole Podstawowej w Kruchowie i toalety w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzemesznie.

Rodzice nie zdecydowali się, aby wysłać przedszkolaki do otwartej już placówki.

Zajęcia będą prowadzone od 8.00 do 13.00 lub nawet do 15.00.

Decyzją rządu PiS, od środy 6 maja, żłobki i przedszkola w gminach mogą być otwarte.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych, jak poinformował Paweł Politowski, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) szkoła będzie prowadziła obowiązkowe zdalne nauczanie.

W poniedziałek w województwie kujawsko-pomorskim ruszyły lekcje w wirtualnej szkole. Od dzisiaj (17 marca) zaczynają się także zajęcia dla ósmoklasistów.

Od poniedziałku w województwie kujawsko-pomorskim ruszają lekcje w wirtualnej szkole.

Rekrutacja obecnie polega tylko na podaniu mailem lub telefonicznie do przedszkola, imienia i nazwiska swojego dziecka. Wnioski i pozostała dokumentacja formalna, będą wypełniane i uzupełniane już po otwarciu przedszkoli.

Rekrutacja do przedszkoli zakończy się w najbliższy piątek, 20 marca. Potem będzie rekrutacja uzupełniająca.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.