Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Muzykę Fryderyka Chopina zaprezentował dr Witold Kawalec fot. Magdalena Lachowicz

14 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej we Wronowych (gm. Strzelno) miała okazję przenieść się w świat polskiej muzyki organowej.

Gościem w szkole był muzyk, dr Witold Kawalec, laureat nagrody I stopnia na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym na stypendia im. F. Chopina w Warszawie. Od 1998 roku prowadzi klasę fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Inowrocławiu. Przed społecznością szkoły zagrał koncert fortepianowy wykonując utwory Fryderyka Chopina. Koncert poprzedzony został historycznym wykładem, który wygłosił historyk  Jacek Sech ze Strzelna. Wykład dotyczył wybuchu Powstania Wielkopolskiego i odzyskania przez Polskę niepodległości Dlaczego zginęła.

Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 15 VI 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.