Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Część uczestników nocy profilaktycznej w strzeleńskiej hali sportowej fot. Paweł Lachowicz

„Działaj, twórz, żyj” pod takim hasłem przez dwa dni 23 i 24 listopada odbywał się w Strzelnie III Przystanek Profilaktyczny PaT Strzelno 2018.

W Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi, która była organizatorem przedsięwzięcia spotkania związane z szerzeniem idei profilaktyki rówieśniczej i idei zachowań wolnych od uzależnień stały się tradycją. Spotkanie przygotowane zostało przez grupę PaTPort oraz Samorząd Uczniowski szkoły. Na profilaktyczny przystanek do Strzelna przybyli uczniowie szkoły podstawowej nr 8 z Torunia, szkoły podstawowej ze Złotnik Kujawskich oraz uczniowie Zespołu Szkół w Barcinie. Projekt rozpoczął się wieczorem 23 listopada tzw. Nocą profilaktyczną. W hali sportowej uczniowie podzieleni na kilka grup uczestniczyli w tematycznych warsztatach kreatywnych. Następnego dnia odbyły się warsztaty profilaktyczne. Odbyło się podsumowanie III Przystanku Profilaktycznego z prezentacją wyników przeprowadzonych warsztatów kreatywnych. Na rynku odśpiewano hymn profilaktyczny, zaprezentowana hasła profilaktyczne. Na zakończenie odtańczony został integracyjny taniec belgijka.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 27 XI 2018

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.