Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przy wejściu do budynku szkoły każdy miał możliwość wpisania się do pamiątkowej księgi fot. Paweł Lachowicz

24 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orchowie odbył Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej w Orchowie rocznika 1964-1969.

Uroczystość rozpoczęła się  miejscowym kościele parafialnym okolicznościową eucharystią sprawowaną za zmarłych oraz za zdrowie wszystkich absolwentów i nauczycieli szkoły. Oficjalna część uroczystości odbyła się w sali gimnastycznej szkoły. Przy wejściu każdy miał możliwość wpisania się do pamiątkowej księgi. Całość prowadziły nauczycielki, które obecnie uczą w orchowskiej szkole, ale w latach 1964-1969 były jej uczennicami. Część oficjalną swoim śpiewem wzbogaciła absolwentka szkoły Barbara Smółka. Po części oficjalnej odbyły się spotkania w poszczególnych klasach, gdzie absolwenci wspominali czasy szkolne oraz opowiadali o dzisiejszym życiu.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 27 XI 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.