Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Licytację ofiarowanych przedmiotów prowadził burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński w towarzystwie dyrektora szkoły Tadeusza Twarużka fot. Magdalena Lachowicz

16 grudnia Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie zorganizowała Świąteczny festyn dobroczynny.

Podczas festynu organizatorzy pozyskiwali środki finansowe na zakup pompy insulinowej dla chorej Zuzi Kosińskiej, uczennicy IV klasy. W akcję na rzecz dziewczynki włączyła się cała społeczność uczniowska szkoły, jak również społeczność lokalna i lokalne firmy.

W niedzielne popołudnie hala sportowa wypełniła się po brzegi mieszkańcami, którzy otworzyli swoje serca na potrzeby innych. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji. Odbyły się występy artystyczne, loteria fantowa, gdzie każdy zakupiony los wygrywał. Był też kiermasz kwiatów doniczkowych, ozdób i dekoracji świątecznych. Nie obyło się obecności gwiazdora, z którym chętni mogli za drobne datki stanąć do pamiątkowej fotografii. Była też licytacja ofiarowanych przedmiotów, która przebiegała pod hasłem Licytacja dla Zuzi. Każdy mógł też skosztować świątecznych potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Strzelna Klasztornego oraz domowych placków i świątecznych pierników, które przygotowali uczniowie, rodzice i nauczyciele placówki.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 17 XII 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.