Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Koordynatorka projektu w jeziorańskiej podstawówce Ewa Kubiak prowadzi licytację laleczek fot. Paweł Lachowicz

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Woźnieckiego w Jeziorach Wielkich od 17 do 21 grudnia po raz piąty w historii placówki realizuje projekt pn. Tydzień kolorów, autorstwa szubińskiego plastyka i nauczyciela Grzegorza Pleszyńskiego.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem Szkoła antydepresyjnaMamy prawa i obowiązki.

W jeziorańskiej podstawówce przez każdy dzień tygodnia obowiązują różne barwy. W poniedziałek, 17 grudnia był to kolor czerwony. Popołudniu w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbyła się wielka licytacja laleczek w ramach realizacji projektu Wszystkie kolory świata. Każdy z obecnych mógł zaopiekować się wybraną laleczką w zamian za przekazanie darowizny na rzecz ratowania życia dzieci. W tym roku razem z Ambasadorem Dobrej Woli Majką Jeżowską, UNICEF wspiera dzieci z Afryki (Laos, Indie i Kongo). Tego samego popołudnia w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia członkowie Teatru Małego Aktora i zespołu wokalnego Arioso zaprezentowali uwspółcześnione jasełka.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 18 XII 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.