Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Szkoła stała się mini laboratorium fizycznym i chemicznym fot. Paweł Lachowicz

17 grudnia brać szkolna oraz dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Alberta Abrahama Michelsona w Strzelnie uroczyście obchodzili święto patrona szkoły.

W tym roku, w 100-lecie odzyskania niepodległości  obchody skupiły się na wzbogacaniu wiedzy o polskich noblistach i przebiegały pod hasłem Osiągnięcia Michelsona i polskich noblistów. Każda klasa w przeróżny sposób prezentowała sylwetki polskich noblistów, ich życie i twórczość. Programy  przygotowane przez uczniów były żywą lekcją języka polskiego i historii. Uczniowie ukazali sylwetki noblistów m.in. za pośrednictwem prezentacji multimedialnych, scenek i inscenizacji. W między czasie w szkole odbywał się XIII Gminny Konkurs dla szkół podstawowych A. A. Michelson wielki człowiek z naszego miasta. W tym roku przebiegał pod hasłem Osiągnięcia Michelsona i polskich noblistów. Po apelu i rozwiązaniu konkursu we wszystkich klasach odbyły się klasowe wigilie.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 18 XII 2018

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.