Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przedstawienie bożonarodzeniowe prezentują dzieci ze strzeleńskiego przedszkola nr 2  fot. Magdalena Lachowicz

5 stycznia w Szkole Podstawowej im. A. A. Michelsona w Strzelnie odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych Przedstawienia Bożonarodzeniowe.

Podczas przeglądu jasełka i przedstawienia świąteczne zaprezentowały dzieci z Przedszkola nr 2 w Strzelnie, przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej we Wronowych i dzieci z Przedszkola nr 1 w Strzelnie. Każdy zespół na koniec przeglądu otrzymał upominek i podziękowanie za udział w przeglądzie. Organizatorem przeglądu były nauczycielki Mirosława Walkiewicz i Katarzyna Lewandowska z Przedszkola nr 1 w Strzelnie.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 10 stycznia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 7 I 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.