Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Główny organizator turnieju Stanisław Redmann. fot. Damian Stawski

W Szkole Podstawowej w Gębicach paletką odbijały piłeczkę w sumie 32 osoby.

16 lutego w Szkole Podstawowej w Gębicach odbył się turniej walentynkowy w tenisie stołowym, w którym udział wzięły 32 osoby. W kategorii dziewcząt do lat 13 zwyciężyła Amelia Brejecka ze Zbytowa. W kategorii chłopców do lat 13 najlepszy był Klaudiusz Kopeć z Wiecanowa. W kategorii chłopców w przedziale 14-16 lat zwyciężył Mateusz Kubiak z Siedluchna. W kategorii mężczyzn w przedziale 17-25 lat bezkonkurencyjny był Dawid Borys ze Zbytowa. Jedynym uczestnikiem w kategorii mężczyzn w przedziale 26-40 lat był Mariusz Szyszkowicz ze Strzelna. W kategorii powyżej 40 lat najlepszy okazał się niepełnosprawny Adam Kinowski ze Stawisk.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydania tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 21 lutego.

Damian Stawski, 18 II 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.