Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Nagrody uczestnicy konkursu odebrali z rąk starosty mogileńskiego Bartosza Nowackiego oraz członków komisji fot. Joanna Świetnicka

Powiatowy Konkurs Wiedzy Historycznej o Katyniu - Historia Zbrodni Katyńskiej przeprowadzony został 12 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mogilnie.

W turniejowe szranki stanęli uczniowie szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Konkurs miał na celu sprawdzenie podstawowych wiadomości z zakresu tematyki Zbrodni Katyńskiej i o ofiarach Golgoty Wschodu. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała specjalnie powołana komisja konkursowa. Konkursu zorganizowali: Stowarzyszenie Rodzina Katyńska Ziemi Mogileńskiej, Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w Warszawie, Starostwo Powiatowe w Mogilnie i Szkoła Podstawowa im Ofiar Katynia w Strzelcach.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 18 kwietnia.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 12 IV 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.