Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka
 Nagrodę za zajęcie 1. miejsca w konkursie plastycznym z rąk dyrektora szkoły Pawła Politowskiego i organizatorki konkursu Agnieszki Wojtasik odbiera Brajan Skowroński fot. Paweł Lachowicz

Rok 2019 został przez Sejm RP ogłoszony rokiem Stanisława Moniuszki.

Celem programu jest uczczenie 200. rocznicy urodzin polskiego kompozytora, dyrygenta i organisty oraz pedagoga i poety. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) przyłączyła się do ogólnopolskiego projektu organizowanego przy współpracy z Akademią Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

W ramach projektu 7 maja w szkole odbyła się akademia  Cała szkoła śpiewa „U prząśniczki siedzą”. Podczas akademii odbyło się podsumowanie przeprowadzonych konkursów: wiedzowego Życie i twórczość Stanisława Moniuszki oraz plastycznego Twórczość muzyczna Stanisława Moniuszki.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 8 V 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.