Podczas festynu nie zabrakło kiermaszu książek fot. Magdalena Lachowicz

23 maja w Szkole Podstawowej im. A.A. Michelsona w Strzelnie odbyła się 14. edycja festynu szkolnego Baw się z podstawówką, który w tym roku przebiegał pod hasłem Rodzina + Szkoła = Sukces.

Festynowe przedsięwzięcie było kolejnym wspólnym sukcesem. W gronie społeczności szkolnej bawili się rodzice i inni mieszkańcy miasta. Aura tego dnia sprawiła, że rozpoczęto festyn w różnych miejscach szkoły: na korytarzach, w świetlicy szkolnej, w sali gimnastycznej. Jednak nie trwało to długo, bo za chwilę wszyscy znaleźli się na boisku szkolnym, by tam wspólnie biesiadować. Wśród licznych atrakcji były pokazy walk średniowiecznych, pojawił się klown na szczudłach, strażacy z miejscowej jednostki OSP zaprezentowali pokaz ratownictwa medycznego. Nie zabrakło stoisk cukierniczych, tortu dla mam oraz wspólnego grillowania. Całość  wspólnej zabawy dopełniały występy uczniów i prezentacja ich sukcesów artystycznych oraz mecz towarzyski uczniów klas VII i VIII.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 24 V 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.