Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zwyciężczyni konkursu Natalia Pawlak z SP w Jeziorach Wielkich odbiera nagrodę z rąk wicestarosty mogileńskiego Mariana Mikołajczaka fot. Paweł Lachowicz

30 maja w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny Budowa niepodległej Polski 1918-1921.

Pomysłodawcą konkursu był dr Paweł Politowski, dyrektor i nauczyciel historii w Szkole Podstawowej w Wójcinie oraz kustosz Gminnej Izby Tradycji i Pamięci w Kuśnierzu.

Do konkursu przystąpiło 17 uczniów ze szkół podstawowych z Jezior Wielkich, Bielska, Strzelna, Wronowych, Gębic i Wójcina. Konkurs miał charakter dwuetapowy. Najpierw odbyły się eliminacje szkolne, a następnie laureaci brali udział w konkursie międzyszkolnym. Patronat honorowy nad konkursem objął Instytut Pamięci Narodowej.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 31 V 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.