Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wychowankowie MOW wraz z opiekunami w strzeleńskich marketach rozdawali mieszkańcom ulotki informujące o spotkaniach z autorami książek oraz darmowe książki fot. Paweł Lachowicz

Rusza kolejna inicjatywa społeczna w ramach działania Dom Kultury +. Akcja książko-krążenia promująca czytelnictwo wychodzi poza półkę.

W środę, 18 września, w związku z sobotnią inauguracją projektu, sekcja czytelnicza działająca w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla Chłopców im. św. Jana Bosko wraz z opiekunami namawiała mieszkańców gminy Strzelno do czytania książek i spotkań z twórcami literatury. Wychowankowie wchodzili do miejscowych marketów i czytali fragment książki Horologium Ariadny Piepiórki i rozdawali mieszkańcom ulotki informujące o spotkaniach wraz z darmowymi książkami.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 18 IX 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.