Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Barbara Rozkwitalska przy użyciu nowego monitora interaktywnego prowadzi z uczniami lekcję języka polskiego fot. Paweł Lachowicz

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie otrzymała na ten cel 10.000 zł.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie otrzymała dofinansowanie w kwocie 10.000 zł na realizację projektu Doposażenie pracowni szkolnych organizowanego w ramach programu Lokalni Herosi. 100 inicjatyw na 100-lecie niepodległości organizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji działającej przy Grupie EuroCash. Do konkursu grantowego mogły przystąpić organizacje pozarządowe m.in. stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, pod warunkiem partnerstwa z przedsiębiorcą, współpracującym gospodarczo z Grupą EuroCash. Partnerem strzeleńskiej placówki w projekcie był Marcin Prill, przedsiębiorca ze Strzelna.

Dzięki dofinansowaniu szkoła zakupiła dwa monitory interaktywne, które zapewnią sprawne i nowoczesne nauczanie oraz podniosą efektywność procesów uczenia. Sfinansowane przez Grupę EuroCash pomoce dydaktyczne uatrakcyjnią także pracę na lekcji, pozwolą uczniom w szybki i nowoczesny sposób zdobywać wiedzę  i umiejętności, a także podniosą ofertę edukacyjna szkoły.

- Dyrekcja, grono pedagogiczne i cała uczniowska brać za pośrednictwem "Pałuk" dziękują wszystkim sympatykom placówki, którzy oddawali głosy na nasza inicjatywę i tym samym przyczynili się do wygranej, czyli zdobycia dofinansowania w kwocie 10.000 zł. Szczególne podziękowania należą się też partnerowi naszego projektu panu Marcinowi Prillowi - mówi polonistka Barbara Rozkwitalska.

Paweł Lachowicz, 18 IX 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.