Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas uroczystych obchodów pedagodzy oraz pracownicy obsługi szkoły za szczególny wkład pracy w minionym roku szkolnym otrzymali nagrody dyrektora fot. Paweł Lachowicz

14 października, w Szkole Podstawowej  im. Powstańców Wielkopolskich w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W tym roku wspólne świętowanie połączone było z jubileuszem 130-lecia szkoły. Zgodnie z tradycją wójcińskiej placówki, podczas uroczystych obchodów pedagodzy oraz pracownicy obsługi szkoły za szczególny wkład pracy w minionym roku szkolnym otrzymali nagrody dyrektora. Po części oficjalnej uczniowie klasy II zaprosili wszystkich obecnych na niezwykły program artystyczny. Po części oficjalnej dyrektor szkoły dokonał otwarcia okolicznościowej wystawy przygotowanej w holu szkoły związanej ze 130-leciem działalności miejscowej szkoły podstawowej.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 15 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.