Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wychowankowie włączyli się w przygotowania spotkań autorskich organizowanych w Strzelnie "Czytaj na zdrowie" i na ulicach miasta rozdawali książki przechodniom fot. Magdalena Lachowicz

Był bogaty w pogadanki, konkursy i spotkania organizowane na terenie placówki przez nauczycieli i wychowawców.

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. św. Jana Bosko w Strzelnie, w ramach warsztatów edukacyjnych odbyła się pogadanka dla chłopców Pieszy w ruchu drogowym - martwy punkt na pasach oraz spotkania promujące szkolnictwo zawodowe Zawód ślusarz nie taki straszny i Szkolnictwo zawodowe - dziedzina życia związana z przyszłym zawodem.
Innym sposobem spędzania czasu wolnego przez wychowanków były konkursy plastyczne Zabytki szkolne, poprzedzony zwiedzaniem zabytków sakralnych na terenie Strzelna i Jesienne impresje. Odbyła się również II edycja konkursu Bezpieczeństwo w sieci składająca się z dwóch etapów, części plastycznej i testu sprawdzającego wiedzę. Wychowankowie włączyli się także w przygotowania spotkań autorskich organizowanych w Strzelnie Czytaj na zdrowie poprzez działania lokalnej grupy współpracującej z Domem Kultury, gdzie udało się zorganizować spotkania literackie z popularnymi pisarzami. Chłopcy sprzątali zapomniane groby, zdobywali umiejętności kulinarne w ramach zajęć Samodzielni - dzielni oraz w ramach sekcji usamodzielnienia mieli spotkania dotyczące funkcjonowania urzędów pracy poznając i ucząc się wypełniać niezbędne dokumenty.

Magdalena Lachowicz, 29 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.