Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczniowie strzeleńskiego liceum podczas zajęć w ramach społecznej inicjatywy "Code Week" fot. Magdalena Lachowicz

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Strzelnie wzięli udział w specjalnych zajęciach w ramach Code Week - Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Code Week, to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa ścigają się w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. Zagadnienie nauki programowania z roku na rok przybiera na sile ze względu na rosnące potrzeby rynku pracy i walory edukacyjne, takie jak rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia. W tym roku Code Week odbył się już po raz szósty. - To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową, czy robotyką. Idea jest prosta - każdy, kto chce się włączyć, może zorganizować własne wydarzenie i zgłosić je - powiedziała Magdalena Buczkowska-Kubiak.
Dzięki uczestnictwu z Code Week i nagrodzie w konkursie #OSEWyzwanie, którą otrzymała Izabela Pycka z klasy I LO strzeleńskie liceum wkrótce otrzyma mobilną pracownię multimedialną. Opiekę nad zajęciami w ramach Code Week w naszym liceum sprawowali Magdalena Buczkowska-Kubiak i Arkadiusz Rękiewicz.

Magdalena Lachowicz, 29 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.