Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Aukcję w mistrzowski sposób przeprowadzili uczeń klasy II LO Jakub Walczak i absolwent strzeleńskiego liceum Mateusz Kuchnicki fot. Magdalena Lachowicz fot. Magdalena Lachowicz

12 grudnia w Liceum Ogólnokształcącym w Strzelnie odbyła się Świąteczna Aukcja Charytatywna.

Aukcja była finałem zorganizowanego w szkole Wielkiego Tygodnia Charytatywnego. W licytacji udział wzięły wszystkie klasy licealne, uczniowie technikum oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Gościem specjalnym był burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński. Podczas aukcji licytowane były m.in. tajemnicze paczki, biżuteria, książki, bony podarunkowe, a także gang słodziaków. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się certyfikaty zwalniające klasy z odpytywania, a także koszulki, kubek i poduszka z logo liceum. Za pieniądze uzyskane z licytacji oraz podczas całego tygodnia charytatywnego zakupione zostaną prezenty dla dzieci z Przedszkola o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych oraz z Autyzmem przy SOSW w Strzelnie.
Głównym organizatorem aukcji była pedagog szkolny i bibliotekarka Marlena Stranz.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 19 grudnia.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 13 XII 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.