Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W programie artystycznym wystąpiły dzieci z grupy Słoneczka. fot. Roman Wolek

23 stycznia w świetlicy wiejskiej w Wymysłowie (gm. Trzemeszno) odbyły się bale karnawałowe dla dwóch grup przedszkolnych z miejscowego żłobka i przedszkola Razem Być. Bale były połączone z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

W obydwu imprezach wraz z dziećmi bawili się więc ich babcie i dziadkowie. Bale rozpoczęły programy artystyczne przedstawione przez grupy Słoneczka pod opieką Żanety Krawczyk-Bombel i Agnieszki Nowakowskiej oraz Złote Rybki pod opieką Marty Zawodnej, Agnieszki Soszyńskiej i Macieja Waldy. Po występach przedszkolaki wręczyli babciom i dziadkom wykonane przez siebie upominkami. Podczas uroczystości odbywających się w klimatach karnawałowych, dzieci zaprosiły dorosłych do wspólnej zabawy tanecznej.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Roman Wolek, 24 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.