Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spotkanie z policjantami w szkole w Markowicach fot. Maria Żukowska

Funkcjonariusze KPP w Mogilnie prowadzą działania prewencyjne Bezpieczne ferie. Spotykają się z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach i przedszkolach i rozmawiają o bezpiecznych i sposobach spędzania wolnego czasu.

W związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi, 23 stycznia uczniów Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego odwiedzili przedstawiciele z Komisariatu Policji w Strzelnie asp. Aneta Balon oraz sierżant szt. Piotr Zakaszewski. Tego samego dnia dzielnicowy tego komisariatu mł. asp. Krzysztof Borowski odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej im. A. A. Michelsona w Strzelnie.

Podczas spotkań funkcjonariusze policji rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas nadchodzących ferii zimowych. Omówili negatywne skutki palenia papierosów, zażywania narkotyków, jak również uzależnienia od komputera i Internetu. Zwrócili także uwagę na zasady bezpiecznego korzystania z lodowisk, stoków narciarskich i torów saneczkowych. Przypomnieli też o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach i konieczności noszenia odblasków.

Magdalena Lachowicz, 24 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.