Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na parkiecie sali balowej pojawiły się różne postaci z bajek fot. Paweł Lachowicz

Tradycją oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) jest organizowanie karnawałowego balu dla dzieci.

W tym roku odbył się on w piątek, 24 stycznia, w ostatni dzień przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi. We wspólnej zabawie uczestniczyły przedszkolaki z grupy 3-4 latów z wychowawczynią Wiesławą Maciejewską i opiekunką Sandrą Bagrowicz.

Już od samego rana w szkole można było wyczuć niecodzienną atmosferę. Jedne dzieci wchodziły w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. Na parkiecie sali balowej, w którą na środowe popołudnie zamieniła się szkolna świetlica pojawiły się wróżki, księżniczki, policjanci oraz bohaterowie najnowszych bajek, m.in. Wampirina i Elsa z Krainy Lodu. Dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców. W trakcie pląsów przedszkolaki uczestniczyły także w licznych konkursach i zabawach rytmicznych przygotowanych przez nauczycielki. W przerwie balu przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek i owocowe napoje. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości, a uśmiech - pomimo zmęczenia - nie znikał z ich twarzy.

Paweł Lachowicz, 24 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.