Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczennice w pracowni, podczas wykonywania pracy plastycznej fot. Joanna Świetnicka

W poniedziałek, 10 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie został przeprowadzony konkurs plastyczny Miejsca, w których żył i tworzył Mikołaj Kopernik.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas IV-VIII z SP 3 Mogilno. Ich zadaniem było przedstawienie miejsc, w których tworzył i żył patron trójki - technika prac była dowolna. W konkursie wzięło udział 19 uczniów: Weronika Krzewińska z kl. Vb, Nadia Nadłonek z kl. Ve, Agata Jaracz z kl. Vb, Vanessa Wosztyl z kl. VIc, Aleksandra Stawicka z kl. Vd, Iza Tuszyńska z kl. VIId, Laura Bogdan z kl. VIIc, Karolina Prus z kl. VIId, Olga Biernacka z kl. VIa, Grzegorz Budniak z kl. VIb, Julia Suska z kl. Vc, Kinga Owczarzak z kl. Vc, Julia Malara z kl. IVa, Kacper Idziak z kl. VIId, Jakub Pawlak z kl. Vd, Oliwia Mikuła z kl. Vb, Julia Pawłowska z kl. Vb, Agata Wiśniewska z kl. Vd i Julia Gawron z kl. VIId.

Konkurs zorganizowały nauczycielki Danuta Bukowska i Katarzyna Holak. W środę, 19 lutego w dniu 547. urodzin patrona szkoły Mikołaja Kopernika, zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody.

Więcej zdjęć w naszej galerii.


Joanna Świetnicka, 11 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.