Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak
Wesoły pociąg prowadziła przedszkolanka Danuta Zagórska fot. Magdalena Lachowicz

15 lutego w świetlicy wiejskiej w Ciechrzu (gm. Strzelno) odbył się karnawałowy bal przebierańców.

 

Wzięli w nim udział dzieci z oddziału przedszkolnego SP w Ciechrzu wraz z rodzicami i rodzeństwem oraz zaproszeni rodzice z dziećmi, którym oddział przedszkolny był i jest bliski. Organizowanie karnawałowego balu dla dzieci stało się już tradycją oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Ciechrzu. Na parkiecie sali balowej, w którą na sobotnie przedpołudnie zamieniła się świetlica wiejska, pojawili się: wróżki, księżniczki, cyganka, czarownica, gangster, pielęgniarka, strażacy, koty. Co istotne, wszyscy uczestnicy byli przebrani - zarówno dzieci, jak i dorośli. Nawet muzycy z zespołu wystąpili w karnawałowych perukach.
Dzieci i ich rodzice przebrani w barwne i pomysłowe stroje świetnie bawili się w rytm muzyki zespołu Bayer Band z Bożejewic. W trakcie tanecznej zabawy przedszkolaki i ich rodzice uczestniczyli także w licznych konkursach i zabawach prowadzonych przez nauczycielkę przedszkola w Ciechrzu Danutę Zagórską. Była zabawa mumia polegająca na owinięciu rodzica lub dziecka papierem toaletowym, jedzenie murzynków bez użycia rąk, rzuty kulkami z gazety, zbijanie balonów, karmienie murzynkami, czy też pociąg. Za udział w konkurencjach uczestnicy otrzymywali drobne upominki.
W przerwie balu, aby nabrać sił do dalszej zabawy, wszyscy posilali się słodkościami oraz owocowymi napojami, dodatkowo dorośli częstowani byli kawą. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości, a uśmiech pomimo zmęczenia nie znikał z ich twarzy. Organizatorką zabawy była nauczycielka oddziału przedszkolnego w Ciechrzu Danuta Zagórska, której pomagali rodzice i dzieci. Do tańca przygrywał zespół muzyczny Bayer Band z Bożejewic w skaldzie: Paweł Pamfil i Marek Dernoga.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 16 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.