Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak
Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci fot. Joanna Świetnicka

Były tańce - łamańce, dostojne pary i zakręcone korowody.

Styczeń i luty to przede wszystkim miesiące imprez karnawałowych. Nie mogło jej więc zabraknąć również w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie. Integracyjny bal karnawałowy miał miejsce w gościnnych progach Mogileńskiego Domu Kultury, 19 lutego. Uczestnikami imprezy byli uczniowie klas I-III. Wszystkie dzieci z utęsknieniem wyczekiwały nadejścia tego niezwykłego dnia, w związku z czym środowe przedpołudnie spędzone w sali widowiskowej przy Rynku z pewnością zapamiętają na długo. Spotkanie prowadził Duet NiN z Mogilna w składzie Karol Nawrot i Radosław Nowak. Muzyka już na samym początku porwała dzieci do tańca. Wszyscy bawili się świetnie. We wspólnej zabawie dzieciom towarzyszyli oczywiście nauczyciele. Nie zabrakło też różnego rodzaju gier i zabaw oraz słodkiego poczęstunku. Wszystkie dzieci wzięły też udział w prezentacji swoich strojów. Milusińscy wcielili się w bajkowe oraz filmowe postacie. Fantastyczne przebrania przygotowali dla nich rodzice. Przedsięwzięcie odbyło się z inicjatywy nauczycielek - wychowawczyń poszczególnych klas: Lidii Ostrowskiej (kl. Ia), Anny Wróblewskiej (k. Ib), Małgorzaty Jakóbiak (kl. IIa), Doroty Szypury (kl. IIb), Aliny Dobersztyn (kl. IIIa) i Bogumiły Wojciechowskiej (kl. IIIb).
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 20 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.