Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

Rekrutacja do przedszkoli zakończy się w najbliższy piątek, 20 marca. Potem będzie rekrutacja uzupełniająca.

 Od poniedziałku, 16 marca do środy 25 marca w gminie Mogilno zamknięte będą na klucz wszystkie szkolne i przedszkolne budynki oraz żłobek.

Trwa jednak cały czas rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021. Jak informuje nas dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Jarosław Lorek, zmienione zostały rekrutacji do przedszkoli. Wnioski można przesyłać mailowo lub zgłosić dziecko telefonicznie. Rekrutacja kończy się 20 marca. Po zakończeniu rekrutacji zostanie przeprowadzona rekrutacja uzupełniająca, która umożliwi zgłoszenie wszystkich chętnych dzieci.

Informacje o zmianie formy rekrutacji, adresy mailowe oraz numery telefonów poszczególnych przedszkoli będą zamieszczone na drzwiach przedszkoli oraz na stronach www i fb.

Marek Holak, 14 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.