Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Decyzją wójta Jacka Misztala dzieci mogą wracać do orchowskiego przedszkola fot. Roman Wolek

Zajęcia będą prowadzone od 8.00 do 13.00 lub nawet do 15.00.

Wójt Jacek Misztal w porozumieniu z dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Urszulą Bartz-Lewandowską zdecydowali o wznowieniu działalności Przedszkola Gminnego w Orchowie od środy, czyli od 6 maja.
Z pobytu w przedszkolu w pierwszej kolejności mogą skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa. Rodzice, którzy chcą skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole, proszeni są o przekazanie tej informacji dyrektor ZS-P wraz istotnymi informacjami o stanie zdrowia dziecka.
Zajęcia opiekuńcze będą prowadzone w godzinach od 8.00 do 13.00, a w razie potrzeby do 15.00.

Roman Wolek, 5 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.