Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przedszkole Gminne w Orchowie teoretycznie wznowiło już swoją działalność, ale nadal nie ma w nim żadnych dzieci fot. Roman Wolek

Rodzice nie zdecydowali się, aby wysłać przedszkolaki do otwartej już placówki.

Jak już wcześniej informowaliśmy wójt Jacek Misztal zdecydował o wznowieniu działalności Przedszkola Gminnego w Orchowie od 6 maja. Jeszcze przed tą datą Urszula Bartz-Lewandowska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orchowie, poprosiła rodziców o deklarację, czy od 6 maja poślą swoje dzieci do przedszkola. Jednak żaden z rodziców nie zgłosił takiej deklaracji. Mimo tego zgodnie z decyzją wójta przedszkole zostało uruchomione. Zajęcia opiekuńcze mogą być prowadzone w godzinach od 8.00 do 13.00. W tym czasie w przedszkolu dyżur pełnią pracownicy tej placówki. Jednak nadal żaden z rodziców nie zdecydował się na pozostawienie tam swojego dziecka.
Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole dla ich dzieci, proszeni są o przekazanie tej informacji wcześniej dyrektorowi ZS-P.

Roman Wolek, 14 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.