Przedszkole Gminne w Orchowie teoretycznie wznowiło już swoją działalność, ale nadal nie ma w nim żadnych dzieci fot. Roman Wolek

Rodzice nie zdecydowali się, aby wysłać przedszkolaki do otwartej już placówki.

Jak już wcześniej informowaliśmy wójt Jacek Misztal zdecydował o wznowieniu działalności Przedszkola Gminnego w Orchowie od 6 maja. Jeszcze przed tą datą Urszula Bartz-Lewandowska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orchowie, poprosiła rodziców o deklarację, czy od 6 maja poślą swoje dzieci do przedszkola. Jednak żaden z rodziców nie zgłosił takiej deklaracji. Mimo tego zgodnie z decyzją wójta przedszkole zostało uruchomione. Zajęcia opiekuńcze mogą być prowadzone w godzinach od 8.00 do 13.00. W tym czasie w przedszkolu dyżur pełnią pracownicy tej placówki. Jednak nadal żaden z rodziców nie zdecydował się na pozostawienie tam swojego dziecka.
Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole dla ich dzieci, proszeni są o przekazanie tej informacji wcześniej dyrektorowi ZS-P.

Roman Wolek, 14 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.