Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Damian Stawski

Burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński zapowiedział, że do czasu rozpoczęcia nowego roku szkolnego zostaną wyremontowane schody w Szkole Podstawowej w Kruchowie i toalety w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzemesznie.

Podczas zdalnej sesji Rady Miejskiej w Trzemesznie 27 maja przewodniczący rady Benedykt Nitka zwrócił uwagę na konieczność remontu schodów w Szkole Podstawowej w Kruchowie. - Musimy się nad tym pochylić - zwracał uwagę przewodniczący.

Burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński zapowiedział, że do czasu rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego schody zostaną naprawione. Wyremontowane zostaną też toalety w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzemesznie.

- Jeżeli chodzi o naprawę schodów, nie ma tego w dzisiejszej zmianie budżetowej, tak samo jak łazienek w Szkole Podstawowej nr 2. To są zadania, z których się nie wycofuję i będą one zrealizowane i to w takim okresie przed rozpoczęciem roku szkolnego we wrześniu - zapowiedział burmistrz Dereziński.

Damian Stawski, 30 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.