fot. Damian Stawski

Burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński zapowiedział, że do czasu rozpoczęcia nowego roku szkolnego zostaną wyremontowane schody w Szkole Podstawowej w Kruchowie i toalety w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzemesznie.

Podczas zdalnej sesji Rady Miejskiej w Trzemesznie 27 maja przewodniczący rady Benedykt Nitka zwrócił uwagę na konieczność remontu schodów w Szkole Podstawowej w Kruchowie. - Musimy się nad tym pochylić - zwracał uwagę przewodniczący.

Burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński zapowiedział, że do czasu rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego schody zostaną naprawione. Wyremontowane zostaną też toalety w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzemesznie.

- Jeżeli chodzi o naprawę schodów, nie ma tego w dzisiejszej zmianie budżetowej, tak samo jak łazienek w Szkole Podstawowej nr 2. To są zadania, z których się nie wycofuję i będą one zrealizowane i to w takim okresie przed rozpoczęciem roku szkolnego we wrześniu - zapowiedział burmistrz Dereziński.

Damian Stawski, 30 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.