Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spichlerz Romana
fot. Magdalena Lachowicz

W związku z eskalacją zakażeń wirusem SARS-Cov 2 wśród uczniów i nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Strzelnie do 2 listopada zawieszone zostały zajęcia w formie stacjonarnej dla grup oddziału przedszkolnego i klas Ia, Ib, II, IIIa, IIIb. Tym samym cała szkoła pracuje zdalnie.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Strzelnie Jarosław Kaniasty poinformował, że otrzymał pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mogilnie oraz pozytywną opinię Organu Prowadzącego w Strzelnie na złożony wcześniej wniosek, dotyczący zawieszenia realizacji zajęć w formie stacjonarnej dla grup oddziału przedszkolnego i klas I-III. O zaistniałej sytuacji poinformował również Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Od 30 października do 2 listopada zajęcia dla tych klas i oddziałów będą odbywały się zdalnie na zasadach określonych zarządzeniem dyrektora szkoły i Regulaminem Pracy Zdalnej, który obowiązuje wszystkich nauczycieli, i z którym można zapoznać się na stronie internetowej szkoły. - Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócimy do pracy stacjonarnej i nie będziemy zmuszeni tego stanu przedłużać. Przepraszamy państwa za niezamierzone przez nas niedogodności i dołożymy wszelkich starań, aby czas pracy zdalnej był dostosowany do potrzeb, oczekiwań i możliwości państwa dzieci. Prosimy was szanowni rodzice o wsparcie, cierpliwość i wyrozumiałość we wspólnej trosce o dobro waszych dzieci. Wychowawcy i nauczyciele służą wszelką radą i pomocą w rozwiązywaniu sytuacji problemowych. Dyrekcja, sekretariat i administracja szkoły pracuje bez zmian, czyli stacjonarnie - powiedział dyrektor Kaniasty.

Magdalena Lachowicz, 31 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.