Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczniowie występowali w pięknej świątecznej scenerii   fot.Paweł Lachowicz

Premiera teledysku odbyła się 11 grudnia na kanale youtub Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach.

Wzorem ubiegłego roku, w Zespole Placówek Specjalnych w Szerzawach (gm. Mogilno) powstała pastorałka oraz teledysk o tematyce świątecznej. Tym razem nosi tytuł "Jedyna taka noc". Koordynatorem przedsięwzięcia był nauczyciel Paweł Skowroński, który podczas zajęć w ramach projektu unijnego "Wykluczenie nie ma MOWy" dokonał nagrań dźwiękowych utworu oraz zrealizował teledysk.

- Postanowiliśmy także i w tym roku kontynuować nowatorską ideę składania życzeń świątecznych w formie muzycznej, zwłaszcza, że wcześniejsza nasza piosenka pod tytułem „Chcę z Tobą spędzić święta”, została przyjęta przez odbiorców bardzo pozytywnie i entuzjastycznie. Uczniowie ZPS Szerzawy to bardzo zdolna, ambitna i chętna do pracy młodzież, której trzeba dać szansę na pokazanie swojego talentu - powiedział nam Paweł Skowroński. Teledysk powstał w sali gimnastycznej szkoły, która specjalnie na tę okazję zmieniła się nie do poznania w piękny świąteczno - zimowy krajobraz. Scenografię przygotowały: Katarzyna Holak, Dorota Komorska, Magdalena Bielewicz, Ewa Pokorska, Mirosława Stręk, Urszula Białkowska i Mariusz Lisek. Videofilmowaniem oraz montażem clipu tradycyjnie już zajęła się firma Emelfis Mateusza Łaganowskiego, a reżyserią wicedyrektor ZPS Kamila Skowrońska. W przedsięwzięciu wzięły udział: Dajana Andrzejewska, Zuzia Stoińska i Marcysia Dymarkowska (vocal) oraz pozostali uczniowie.

- Tradycyjnie z tego miejsca uczniowie i pracownicy ZPS Szerzawy, pragną przesłać wszystkim czytelnikom „Pałuk” gorące życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia - dodał Paweł Skowroński.

Paweł Lachowicz, 11 XII 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.