Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Letnie ceny reklam
fot. Dominik Księski

Od amerykańskiej koleżanki z Ashoki, Alety Margolis dostałem właśnie list trójki amerykańskich nauczycieli skierowany do prezydenta Bidena. Opublikował go kilka dni temu Washington Post. "Aby demokracja rozwijała się nadal w pełni, musimy przemyśleć sposób, w jaki kształcimy uczniów w naszym kraju" - piszą. Odczytałem ich głos także jako głos w dyskusji, jaka toczy się w Polsce na temat zmian w edukacji. Zamieszczamy go, zachęcając do zapoznania się z tym tekstem wszystkich nauczycieli i rodziców.

Jenna Fournel, Cosby Hunt i Aleta Margolis piszą, że najważniejsze w edukacji winno być wspieranie intelektu, dociekliwości, wyobraźni i rzetelności. Piszą o konieczności edukacji w dziedzinie nauk społecznych, aby znajomość procesów społecznych, wyniesiona ze szkoły mogła być odtrutką na mit i fałsz. Resztę przeczytajcie już sami, list (przetłumaczony na polski) zamieszczamy poniżej.

List do prezydenta Bidena.

Dominik Księski, 10 II 2021

Reklama na stronie

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.