Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zdrowie

Tak dobra sytuacja w powiecie gnieźnieńskim nie miała miejsca od marca.

Nie ma już chorych na koronawirusa w powiecie gnieźnieńskim.

1 osoba z terenu powiatu jest zarażona koronawirusem. Jest to obywatel Ukrainy, przebywa obecnie w izolatorium w Grudziądzu.

Dotychczasowe cztery przypadki zakończyły się ozdrowieniem zarażonych osób.

Obecnie wirus ten występuje tylko u jednego mieszkańca powiatu gnieźnieńskiego.

Tak niskiej liczby osób poddanych kwarantannie na terenie powiatu mogileńskiego nie było od 18 marca, od dnia kiedy te dane są podawane do publicznej wiadomości.

Na dzień 15 czerwca - 33 osoby przebywają na kwarantannie domowej, a 4 osoby na kwarantannie zamkniętej.

Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mogilnie Urszuli Piwek-Brejeckiej dotyczy obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych.

W powiecie mogileńskim wzrosła do 60 liczba osób przebywających na kwarantannie. 58 osób przebywa na kwarantannie domowej a 2 osoby na kwarantannie zamkniętej.

Dyrekcja SPZOZ w Mogilnie zdecydowała o wznowieniu odwiedzin pacjentu w szpitalu. Wszystko z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.