Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zdrowie

Aktualnie w powiecie mogileńskim nie ma stwierdzonych przypadków osób zarażonych koronawirusem, od początku pandemii 16 osób wyzdrowiało.

Aktualnie w powiecie mogileńskim zarażonych koronawirusem jest 5 osób, od początku pandemii 11 osób wyzdrowiało. Liczba osób na kwarantannie domowej wynosi 51.

Aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 zostały wydane rządowe wytyczne dla przedszkoli i szkół. Najważniejsze z nich - w skondensowanej formie - prezentujemy poniżej.

Aktualnie w powiecie mogileńskim zarażonych koronawirusem jest 7 osób (wczoraj było 9), od początku pandemii 9 osób wyzdrowiało. Liczba osób na kwarantannie domowej wynosi 82.

Aktualnie w powiecie mogileńskim zarażonych koronawirusem jest 9 osób (od wczoraj przybyła 1), 7 osób wyzdrowiało. Liczba osób na kwarantannie domowej wynosi 112.

Aktualnie w powiecie mogileńskim zarażonych koronawirusem jest 8 osób (od wczoraj bez zmian), 7 osób wyzdrowiało. Liczba osób na kwarantannie domowej wzrosła w ciągu dnia, z 89 osób do 112.

Aktualnie w powiecie mogileńskim zarażonych koronawirusem jest 8 osób, 7 osób wyzdrowiało. Liczba osób na kwarantannie domowej wzrosła w ciągu dnia, z 53 do 89 osób.

6 osób zarażonych koronawirusem.

Aktualnie w powiecie mogileńskim zarażonych koronawirusem jest 6 osób, 7 osób wyzdrowiało. Liczba osób na kwarantannie domowej wynosi 53.

Aktualnie w powiecie mogileńskim zarażone koronawirusem są 3 osoby, jest 7 ozdrowieńców. Liczba osób na kwarantannie domowej wzrosła do 57.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.