Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dla osób starszych zapewniona jest m.in. sala treningowa. fot. Damian Stawski

To pierwsza tego typu placówka dla osób starszych w gminie Mogilno. Koszt pobytu z wyżywieniem w prywatnej placówce to tylko 200 zł miesięcznie.

1 lipca na terenie gminy Mogilno zaczął funkcjonować Dzienny Dom Pobytu dla osób starszych. Mogą zgłaszać się do niego osoby, które nadal funkcjonują samodzielnie, ale szczególnie doskwiera im samotność. Dom Dziennego Pobytu znajduje się przy ul. Konopnickiej 20 B (za bramą kierującą do Rejonu Dróg Wojewódzkich). Liczba miejsc jest jednak ograniczona i kierownik placówki Jacek Kraśny może zapewnić miejsce maksymalnie dla 15 osób. Koszt miesięcznego pobytu z wyżywieniem to 200 zł. Nadal są wolne miejsca. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 500-149-301.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 12 lipca.

Damian Stawski, 11 VII 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.