Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Goście organizatorów udzielili uczestniczkom spotkania cennych wskazówek jak być zdrową i piękną w natłoku codziennych spraw i obowiązków fot. Joanna Świetnicka

"Między nami kobietami - bądź piękna i zdrowa" to nazwa spotkania edukacyjnego, które 1 marca zorganizowane zostało w świetlicy wiejskiej w Strzelcach.

Spotkanie poświęcone było tematyce piękna i zdrowia kobiet w każdym wieku. Poza aspektem edukacyjnym, spotkanie miało również charakter integracyjny. Była prelekcja na temat konieczności badań kontrolnych i odpowiedniej profilaktyki wśród kobiet oraz porady specjalistki dotyczące pielęgnacji skóry i paznokci. Organizacją spotkania zajęło się miejscowe Stowarzyszenie Jarzębina i Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem i Zaburzeniami Pokrewnymi oraz Ich Rodzinom Niebieskie Serducho z siedzibą w Mogilnie.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 7 marca. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 4 III 2019

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.