Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mieszkańcy pytali urzędników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o różne sprawy związane z programem "Czyste Powietrze" fot. Marek Holak

Prezes zarządu WFOŚiGW w Toruniu Ireneusz Stachowiak i burmistrz Mogilna Leszek Duszyński podpisali umowę na wspólną realizację programu Czyste powietrze.

W czwartek, 19 września od 12.00 przez trzy godziny obok budynku banku przy głównym skrzyżowaniu Mogilna (pl. Wolności i ul. Hallera) odbyło się spotkanie z cyklu Dzień z Czystym Powietrzem. Na stoisku Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, urzędnicy rozmawiali z mieszkańcami na temat warunków, jakie muszą spełnić, by otrzymać dofinansowanie do wymiany pieca opalanego węglem, termomodernizacji budynku czy zamontowania paneli słonecznych.

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 26 września.

Więcej zdjęć w naszej galerii. 

Marek Holak, 19 IX 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.