Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Marszałka Piotra Całbeckiego przy wejściu do szpitala w Strzelnie wita starosta mogileński Bartosz Nowacki fot. Magdalena Lachowicz

10 października w filii Szpitala Powiatowego w Strzelnie gościł marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki oraz posłowie z regionu.

Wraz z władzami powiatu i gminy Strzelno oraz dyrekcją SP ZOZ goście zwiedzali budynek szpitala. Głównym powodem wizyty było przedstawienie marszałkowi koncepcji remontu starego, zabytkowego budynku szpitala w Mogilnie, będącego II etapem projektu budowy nowego szpitala w Mogilnie i pozyskanie na ten cel dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego. Podczas spotkania  przedstawiono też plany związane ze zwiększeniem dostępności do opieki długoterminowej w SP ZOZ w Mogilnie poprzez dostosowanie infrastruktury i zakupu sprzętu medycznego na potrzeby ZOL w Strzelnie.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 17 października.

Film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 11 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.