Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tego mieszkańcy odwiedzający szpital nie zobaczyli. Tak wygląda nowa kotłownia nowego budynku szpitala w Mogilnie. Przypomina pokład statku kosmicznego. Od lewej: pracownik SPZOZ Mogilno Piotr Jakubowski i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wojciech Baran.    fot. Damian Stawski

Mieszkańcy powiatu mieli możliwość zobaczyć w środku nowy szpital jeszcze przed rozpoczęciem jego funkcjonowania, które ma nastąpić na początku kwietnia.

11 stycznia z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Mogilnie odbyły się drzwi otwarte nowej części mogileńskiego szpitala. Tego dnia oddziały chirurgi, ginekologiczno-położniczy i dziecięcy w ciągu 5 godzin odwiedziły setki mieszkańców powiatu. Na salach rozstawione były także nowe łóżka i szafki zakupione ze środków gminy Mogilno. Największe wrażenie na zwiedzających wywarł wygląd oddziału dziecięcego z różnymi malowidłami ze znanymi bohaterami bajek. Na każdym z oddziałów czekali na mieszkańców pracownicy SPZOZ Mogilno, którzy przekazywali różne ciekawostki na temat nowego budynku.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 16 stycznia.

Damian Stawski, 11 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.