Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Marek Gotowała z Trzemeszna był dyrektorem SPZOZ Mogilno od 1 lipca 2015 roku fot. Damian Stawski

Zarząd Powiatu Mogilno czeka kolejny konkurs na dyrektora SPZOZ.

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mogilnie Marek Gotowała wygrał dzisiaj (31 stycznia) konkurs na dyrektora Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gnieźnie. Będzie tym samym musiał zrezygnować z mandatu radnego powiatowego w Gnieźnie, gdyż ZOL podlega pod powiat gnieźnieński.

W numerze Pałuk i Ziemi Mogileńskiej z 1 lutego piszemy o tym, jak o jego odwołanie z funkcji dyrektora wnioskował po raz drugi w tej kadencji na sesji Rady Powiatu Mogilno 26 stycznia radny ze Strzelna Krzysztof Mleczko. Jego wniosek nie był jednak związany z kandydowaniem na dyrektora ZOL-u w Gnieźnie, tylko radny obwiniał go za przyczynienie się do pomysłu rozbudowy szpitala w Mogilnie, za bałagan w dokumentacji SPZOZ, m.in. brak aktualnego statutu oraz za brak obsady lekarskiej w POZ w Strzelnie. Zarząd Powiatu Mogilno nie planował jednak odwołania dyrektora Marka Gotowały.

Marek Holak, 31 I 2018

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.